Gürman Bilgisayar

20 yılını geride bırakmış biri eğitim diğeri yazılım  olan iki firmanın çözüm ortaklığı üzerine oluşturulmuş olan Aikidata firması olarak eğitim-yazılım alanında çalışmalar yapmaktayız. Birçok eğitim kurumuyla çözüm ortaklığı çalışmalarımız halen devam etmektedir.

Eğitim alanında hemen hemen her branşta görev alan öğretmenlerimiz büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Yazılım alanında da geliştirme-iyileştirme alanlarında çalışan yazılım mühendislerimiz ve yazılımcı arkadaşlarımız daha iyi bir program için çalışmalarına devam etmektedir.

Daha işe yarar, daha güvenlikli ve daha hızlı programlar için çözüm üretmeye devam edeceğiz. İlgilerinizi bizden eksik etmemeniz en büyük motivasyonumuzdur.

Vizyonumuz

  • Gizlilik
  • Güvenlik
  • Yenilikler
  • Misyon

Şirketinizin bilgileri bizim için önemli, hiç bir veriyi başkalarıyla kesinlikle paylaşmayız. Müşterilerimizin bilgi güvenlik önlemleri en yüksek seviyede ssl sertifikası ile güvence altına alınmıştır.

7-24 sunucularımızı, veritabanımızı gerçek zamanlı gözetlemekteyiz ve güvenlik duvarı önlemlerimizle sürekli kontrol altında tutmaktayız.

Teknoloji ve yazılım dünyasında ki yenilikleri takip etmekteyiz. Müşterilerimizin web tasarım ve yazılım güncellemelerini çıkan yeniliklere uygun olarak adapte etmekteyiz.

Arzumuz müşterilerimizin başarısıdır. Birlikte büyümeyle, daha iyi bir yere getireceğine inandığımız motivasyon bizi daima ileriye götürmektedir.

Cevap Yanımda

Cevap yanımda programı ile öğrencilerin cevapsız sorularının kalmaması; hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin zamanlarının israf olmaması, öğrencilerin kısa zamanda çok soruyu çözüp verimlerini artırması misyonumuzdur.

Vizyonumuz ise öğrencilerin tüm sorularına yapay zeka tarafından cevap verecek platform oluşturmaktır.

Can Ahmet İlhan Cevap Yanımda http://cevapyanimda.com

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımızda daha iyiye doğru her zaman bir adım ileri.

Web Tasarım

Şirketinizin kurumsal yapısı için gerekli olan profesyonel web tasarımlar, mobil uyumlu, seo dostu, görsel tasarım değişikliği yapabileceğiniz esnek ve güvenilir WordPress web sitenizle dijital dünyada yerinizi sağlamlaştırın.

Masaüstü Yazılım

Web sitenizle entegre fatura yazdırma programı, faturalarınızı müşterilerinizin girdiği verilerden yaptığınız satışları bilgisayarınızdan görüntüleyebilir ve sürükle bırak ile hazırladığınız fatura şablonunuza bastırabilirsiniz.

Mobil Yazılım

Cevap Yanımda “cevapyanimda.com” eğitim alanında uygulamaya koyduğumuz mobil yazılım ile öğrenci daha az zamanda daha çok soru sorabilecektir. Böylece performansı en üst düzeye çıkarabilecektir.

Yukarı