Kurumsa Çözümler

Müşterilerimizin yeniliklerden en iyi şekilde yararlanması için kurumsal çözümler üretiyoruz.

Yedekleme Üniteleri

İleri düzey yedekleme sistemleri ile verileriniz daha fazla güven altında.

Mobil Uyumlu

Websiteniz mobil uyumlu, akıllı telefonlarda siteniz daha çok görüntülenir.

Tek Tıkla Yükleme

WordPress web sitesi için ihtiyacınıza uygun programları tek tıkla yükleme.

Görsel Tasarım

Görsel tasarım düzenleyici ile sitenizde düzenleme yapabilirsiniz.

Sistem Yönetimi

Akıllı yönetim sistemi sizin için sistem güvenliğinizi kontrol eder.

Revolution Slider

Revolution Slider gibi programlarla istediğiniz yazınıza görsel kayan resimler ekleyin.

Mobil Yazılım, Web Yazılım, Sosyal Medya Yönetimi

Aikidata ihtiyacınıza uygun çözümlerle yanınızda.

Mobil Yazılım

İnternet site ziyaretlerinin artık %50 si akıllı telefonlardan ve tabletlerden yapılırken sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir. Mobil siteler web sitesinden ayrı olarak yapılmakta ve sitenizde ki ziyaretçilerin işlerinizle ilgili olarak interaktif iletişimde bulunmasını sağlayan yazılımlardır.

Web Yazılım

Website özel yazılımları ile sitenizde fark yaratın. birçok web tasarımlar içerik olarak birbirine benzemektedir, farklı ve kullanıcı dostu yazılımlarımızla sitenizde müşterilerinize farklı bir deneyim yaşatın. Websitenizi daha ileriye götürmek için, yenilikçi fikirlerimizle dijital dünyada yerinizi birlikte planlayabiliriz.

Sosyal Medya

Günümüzde artık sosyal medyanın iletişim gücü inkar edilemez, web sitenizde konunuzla ilgili yazıların hazırlanması güncel olarak girilmesi ve sosyal medya platformlarında paylaşılması işlerinde size yardımcı olacak, websitenizin hitini arttıracak yaratıcı fikirler vermekten memnunluk duyarız.

Kurumsal Çözümler

Yandex Kurumsal Mail

Ücretsiz Yandex kurumsal mail hesabınız size ait domain üzerinden verilmektedir. Spam maillere son.

Mobil Yazılım

Eğitim sektöründe başladığımız Cevap Yanımda mobil uygulamasını başka sektörlerde de geliştirmek istiyoruz.

Google Cloud

Ücretsiz Google cloud hesabı ile websiteniz hızlı ve güvenli. Ssl sertifikası için para ödemenize gerek yok.

Web Tasarım, Yazılım

Web tasarım ve web yazılım alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Opencart fatura yazdırma programı ile sitenizde yaptığınız satışları faturanıza bastırabilirsiniz.

Yerel Sunucular

Fiziksel sunucularda hosting yönetiminiz tamamen sizin elinizde. Cpanel yönetim paneli gibi yönetim sistemleri size geniş olanaklar sunar. Mail ayarlarınızı maximuma çıkartabilir ve toplu mail işlerinizi ihtiyacınıza göre yönetebilirsiniz. Sınırsız veri depolama ve mysql veritabanı phpmyadmin desteği ile dilediğiniz kadar websitesi kurabilirsiniz.

Sanal Sunucular

Sanal sunucularda fiziksel sunucuların bütün özelliklerine sahip olup daha düşük maliyettedir. Tek farkı ip nizin paylaşımlı olmasıdır bu durumda günde 10.000 mailden fazla mail atamazsınız ama sınırsız veri ve hosting barındırma seçeneği ile yine dilediğiniz kadar websitesi kurabilirsiniz. Websitelerinizi Cpanel  yönetebilirsiniz.

Google Cloud CDN

Google ın sunmuş olduğu bulut cdn hizmetinden bütün müşterilerimiz ücretsiz yararlanabilmektedir. Google cdn hizmetinde https ve ssl güvenlik sayesinde sitenize yapılabilecek olası ddos saldırıları Google güvenlik duvarı ile engellenmektedir. Websitesini sıkıştırarak hızını arttırmaktadır.

Yukarı