İster inanın ister inanmayın, ancak bir web sitesini sıfırdan nasıl yapacağınızı bilmek, bu gün ustalaşmanız gereken temel becerilerden biridir.

İşte nedeni:

Kendi web sitenizi nasıl yapacağınızı biliyorsanız, web geliştiricileri ve tasarımcılarına ödeyeceğiniz paradan tasarruf edeceksiniz.
Bu aynı zamanda bir programcının yardımına ihtiyaç duymadan pazar trendlerini takip etmenize ve web sitenize yeni şeyler koymanıza olanak tanır.
Rekabette etkili bir şekilde ilerleyeceksiniz, çünkü projeleri geliştiricilere danışmak zorunda kaldıkça, çoğu şeyi kendiniz oluşturabilirsiniz (elbette, makul bir şekilde).

Bununla birlikte, bulmacanın en önemli parçası, bir WordPress web sitesini nasıl yapacağınızı ve daha sonra kendi işiniz veya projeniz için harika bir şey nasıl oluşturabileceğinizi öğrenebilmenizdir.

Adım adım bir web sitesini nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Siteniz için bir alan adı bulun. Web hosting için kaydolun. WordPress arayüzü yükleyin. Ücretsiz bir WordPress teması seçin. Sitenizin büyümesine yardımcı olacak bazı WordPress eklentilerini edinin. Sayfalarınızı ve blog yayınlarınızı oluşturmaya başlayın.

 

Yukarı